ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou

"Od projektu, stavbu až po samotnou správu."
SlužbyKonakt

Společnost ATOS

Společnost ATOS byla založena koncem roku 1994 jako Agentura technických a obchodních služeb v Ledči nad Sázavou.

Základní náplní nově vzniklé společnosti bylo převzetí činnosti bývalého bytového podniku města Ledeč nad Sázavou. Jednalo se především o správu majetku města a výrobu a rozvod tepla ve městě. Tyto činnosti tvořily a tvoří až do současné doby základní dlouhodobý nosný program společnosti.

Společnost se dále rozšiřovala o další výrobní programy, mezi které patří dnes pro společnost převažující stavební a obchodní činnost s moderním technickým zázemím.

V rámci stavební činnosti společnost ATOS zajišťuje stavební výrobu (stavby na klíč) a komplexní technické zajištění nemovitostí s širokou škálou řemesel jako je zednictví, topenářství, vodoinstalatérství, elektroinstalace, zámečnictví, klempířství, pokrývačství, truhlářství a sklenářství.

Mezi další podstatné činnosti společnosti ATOS patří autodoprava a speciální moderní mechanizace.

Společnost dále provádí výstavbu novostaveb, rekonstrukce, opravy, bytovou výstavbu, průmyslové, administrativní a zemědělské stavby. Generální dodávky staveb pro veřejný a soukromý sektor po celé České republice jsou v současné době hlavní činností společnosti. V rámci stavební činnosti se společnost za dobu svého trvání vypracovala i díky kvalitní práci svých zkušených zaměstnanců na přední místo mezi stavebními firmami nejen v kraji Vysočina.

Nezávazná poptávka

+420 567 771 800, info@atosledec.cz

7 + 12 =